Moderatorit të njohur i grisen pantallonat në emision live, videoja bëhet virale

Moderatori i njohur i Tv Lorraine, Mark Heyes ka kaluar një moment të sikletshëm ditën e sotme.

Teksa ishte në transmetim live, në krah të moderatores Lorraine Kelly, atij iu grisën pantallonat.

Kamerat fiksuan detajin, ndërsa bënë që e gjithë salla të shpërthente në të qeshura.

Mark u detyrua, të jepte shpjegim, por salla dhe bashkë prezantuesja vazhdonin të shijonin shfaqjen pasi ai po bënte shaka më tej.

Më poshtë videoja:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *