LAJMI I FUNDIT: Ngjarje e rende ndodhi ne…!

“Një veturë në tejkalim të pakujdesshëm ka goditur veturën që ka qenë në tejkalim, prej aty ka goditur veturën tjetër e cila ka qenë e parkuar.Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar tre persona, të cilët janë dërguar për trajtim mjekësor në QKMF”, Tre persona kanë pësuar lëndime trupore si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur mes tri veturave në Rahovec.Aksidenti është shkaktuar teksa një veturë po tejkalonte.
Lajmin e ka konfirmuar Nysret Xhurkaj, zëdhënës në policinë e Gjakovës.Kqyre inqizimin dhe shiko qat moment ju lutem fill me posht e gjemi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *