A e dini kush është i dashuri i ri i Nora Istrefit, dalin fotot

A e dini kush është i dashuri i ri i Nora Istrefit, dalin fotot
Ja kush është i dashuri i ri i Nora Istrefit
Këngëtaret tona ndër tjerash përfliten edhe për shumë lidhje dashurie. Media herë pas here diskuton për të dashurit e tyre, që shpesh bëhen pjesë e kronikes rozë.Ajo ka një karrierë të ndërtuar me shumë këngë të mira të cilat janë bërë dhe hite.Nora Istrefí pas ndarjes me Robertin, si duket e ka gjetur te dashurin e ri, me te cilin jane kapur,mat,shtypnii re!klamnn, dhe hapen,fotot.

Befason Kallashi: Ja çka më ndodhi gjatë Karantinës, isha e mbyllur e…

Befason Kallashi: Ja çka më ndodhi gjatë Karantinës, isha e mbyllur e…

Pas një pauze është rikthyer Donjeta Kasumi e njohur si Kallashi , ajo ka rrëfyer për pauzën e saj në shoë bizz dhe në vallëzimin e saj .

Tani ajo do të vazhdojë edhe punën si valltare po do të jetë edhe pjesë e ekraneve televizive.

“Isha gati në dep resion gjatë karantinës, i mbylla të gjitha rrjetet sociale tani u riktheva…”, tha ajo.

Marina Vjollca Shtatzene. Videoja Qe Po Ç mend Rrjetin

Marina Vjollca Shtatzene. Videoja Qe Po Ç mend Rrjetin

Menjëherë pas martesës së VIP-ave shqiptarë, si Besi dhe Xhensilës, Orindës dhe Turit, Marinës dhe Getoarit, është përfolur për një shtatzëni. Xhensila dhe Besi pas një muaji do të bëhen prindër për herë të parë, ndërsa Orinda me Turin, dhe Marina me Getoarin nuk kanë konfirmuar ende asgjë. Për të dyja çiftet është përfolur se do të bëhen prindër, por ata i kanë mohuar këto lajme JA DHE VIDEO SHTYPE REKL,AM DHE SHIKO VIDE,ON:

Shikojeni sa bukur vallëzon Lulja e Medes në dimi e jelek të arit

Lulja është nusja më e përmendur në mediat rozë.

Që nga martesa me këngëtarin e njohur Medën, ajo nuk u ndahet lajmeve rozë, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë tejet akt ive në rrjete sociale, ajo shpesh ndan momente të shumta nga përditshmëria e saj.

Përveç st ilit në përditshmëri, Lulja e dë shmon që është adhu ruese edhe e veshjeve tradicionale.

Së fundmi, ajo ka ndarë një video duke vallëzuar me dimi e jelek të arit. /Kosovarja

A E Ka Parë Burri I Saj Këtë Foto Të Teuta Selimit?

A e ka parë burri i saj këtë foto të Teuta Selimit? Teuta Selimi është këngëtarja e muzikës folk që publiku e dëgjon e do prej shumë vitesh, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja është ndër emrat më të angazhuar të muzikës live, duke u thirru gjatë gjithë kohës në dasma e ahengje. Teuta, në foton e fundit shfaqet me stil unik, bashkëkohore dhe më avangarde se kurrë më parë. Siç mund ta shihni, këngëtarja ka humbur mjaftë peshë dhe është më në formë se kurrë.

Teuta duket si në të 20-tat e saj, e i shoqi padyshim që e pëlqen si kurrë më parë.

Vajza e Lutfi Hazirit e bën ‘nxehtë’ edhe të dielën

Vajza e kryetari të Gjilanit, Lutfi Haizi, Lotina është nja vajzë mjaft e bukur.

Si shumë moshatare të saj edhe Lotina në Instagram sjell përditshmërinë e saj, por ku nuk mungojnë as pozat jo shëse.

Atraktive dhe pro vokuese, zeshkania simpatike u shfaq edhe në paraqitjen e fundit me anë të një fotografie që e ka publikuar në Instagram.

Duke vënë në pah bukurinë që e karakterizon dhe linjat e saj trupore, ajo e ka bërë ‘nxehtë’ edhe të dielën!

Zeshkane dhe shumë tërheqëse, njihuni me motrën e Adea Pulës

Zeshkane dhe shumë tërheqëse, njihuni me motrën e Adea Pulës

Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare për fëmijë.

Tani ajo është rritur dhe duket krejt ndryshe nga Adea e vogël, shkruan ORAinfo.

Adea është larguar nga publiku dhe që nga fëmijëria nuk ka publikuar pothuajse asnjë projekt muzikor.

Edhe pse nuk merret më me muzikë, Adea vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo së fundi e ka prezantuar para ndjekësve të saj motrën, qe gjithashtu duket mjaftë bukur. Njëra bjonde e tjetra zeshkane, ato duken për bukuri përkrah njëra tjetrës.

Adrola Dushi shfaqet mahnitëse me bikini

Adrola Dushi shfaqet mahnitëse me bikini
Modelja e njohur, Adrola Dushi, është njëra nga figurat më të ëmbla në estradën shqiptare.
Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, duke ndarë imazhe nga përditshmëria e saj, përfshirë edhe me djalin e vogël, Troin.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka pozuar me bikini të zeza teksa shihet e ulur në një luhatëse.

Paraqitjes mahnitëse, Adrola i ka bashkangjitur një grim shumë të lehtë, teksa në kokë mban një kapele të madhe.

Bukuria dhe linjat trupore bëjnë që ajo të jetë njëra nga modelet më të kërkuara për paraqitje në klipe muzikore, sfilata mode dhe produkte të makijazhit.

Kjo e papritur ndodhi me nusen e Sulejman Rexhepit ‘ Pamje

Kjo e papritur ndodhi me nusen e Sulejman Rexhepit

Gazetari k ontravez maqedonas i cili shpesh ka botuar shkrime ku ndër ish-rei sit Sulejman Rexhepi dhe njohës i mirë i zhvillimeve në BFI, Zoran Bozhinovski ka shkruar sot në rrjetet sociale se Emine Jetishi, nusja e re e Sulejman Rexhepi ka ikur mbrëmë nga shtëpia e Sulejman Rexhepi…Per me shum ndiiqeni videon duke shty pur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..

Vajza është këngëtare ndërsa babai është politikan e gjeni dot se për kë bëhet fjalë

Duket se është bërë nostalgjike për fëmijërinë e saj, ajo është kthyer duke shfletuar albumet e fotografive të saj të fëmijërisë.

Keto foto nga femijeria e larget shfaqin Besen e vogel dhe ne foto te jera Besa me babin e me mamin.

Enjihni se cila eshte?

Beht fjale per Besa Kokedhimen dhe femijerine e sja te bukur.

Ne tre foto qe ka naare me ne ajo duket e njete si tani dhe nje lozonjare e vogel.

“Unë e vogël. Mami dhe babi, ju dua”, shkruan bashkëngjitur fotografive.

Babai i saj eshte nje biznesmen i njohur dhe e ëma Brixhida Kokedhima kengetare