Agnesa Vuthaj kurrë nuk është shfaqur më e bukur

Missi e modelja Agnesa Vuthaj, vajza që ka ka shkëlqyer në një mori spektaklesh bukurie, ku edhe është shpërblyer, ka ardh me një set të ri fotografik.

Agnesa, zeshkanja e rreshkur, tani është bërë bjonde dhe në fotot e fundit është pak jashtë hijes së saj të zakonshme. Agnesa, vjen e veshur me një linjë fustanesh ndryshe dhe dukshëm më joshëse në secilen pozë të lansuar

Nuk dihet ende asgjë konkrete rreth jetës private të bukuroshes kosovare.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *